До України прилетить МЗС Великобританії

До України прилетить МЗС Великобританії

У найближчі дні Україну відвідає Міністр закордонних справ Великобританії Вільям Хаг. Міністр повідомив про свої плани у Вашингтоні на зустрічі з Держсекретарем США Джоном Керрі 24 лютого.

 

На зустріч у Вашингтоні також прибули представники Міжнародного валютного фонду. Обговоривши останні події в Україні, політики зійшлися на необхідності надати міжнародну фінансову допомогу країні.

 

«У фінансовій сфері Україна зараз переживає серйозні труднощі, з якими не може впоратися самостійно… У разі запиту з боку уряду допомога може бути легко надана. Для цього необхідна наявність у країні стабільного і легітимного уряду, готового до проведення економічних реформ», — заявив англійський міністр.

 

Ще раніше на своїй сторінці Twitter Хаг написав: «Поговорив про Україну з Сікорським. Згодні щодо терміновості надання міжнародним товариством Україні фінансування для майбутньої стабільності».

І ще: «Сьогодні домовилися з німецьким міністром Штайнмайером підтримати новий уряд в Україні і добитися допомоги від МВФ».

Ольга Бузыка


123

Новости партнеров