У Сімферополі на честь Дня російської єдності пройшов російський марш

У Сімферополі на честь Дня російської єдності пройшов російський марш

Близько 800 осіб взяли участь у російському марші в Сімферополі. Присутні палили прапор Євросоюзу і закликали вступити до Митного.
Марш пройшов не 4 листопада, в День народної єдності, а 3 числа ввечері. Центральними вулицями кримської столиці під барабанний дріб рухалися колони російських і козацьких організацій, а також тi, що приєдналися. Молодь несла величезне полотнище російського триколора, колони співали пісні воєнних років. На чолі колон несли транспарант: «Народ Криму за Митний союз з Росією». Після факельного маршу по центральних вулицях, колони рушили до заставного каменя пам’ятника Катерині Великій, яка приєднала Крим до Росії.

«Це дійсно день народної єдності. Ми живемо на своїй землі. У нас одна кров, одна культура, одна мова. Це наша земля і наша батьківщина. Ми хочемо, що білоруси, росіяни та українці були братами. Брати іноді бувають неправі, але вони завжди залишаються братами. Тому зараз, в цю складну хвилину, коли політики намагаються нас розділити і зробити з нас ворогів, нам необхідно об’єднатися, консолідуватися і вийти всім разом для того, щоб захищати нашу ідею, нашу землю, нашу батьківщину, нашу культуру, нашу мову», — заявили на невеликому мітингу, який пройшов також у сквері перед заставним каменем.

Під час мітингу кілька молодих людей спробували спалити і затоптати ногами прапор Європейського союзу.
Сьогодні ж подібний марш повинен пройти в місті- герої Севастополі.
А от у Миколаєві Російський марш закидали димовими шашками. Під час маршу на вулиці Никольської колони зустрілися з нечисленною групою свободівців, які вигукували «Смерть окупантам» , «Буде Україна вільна», «Чемодан — вокзал — Росія». Міліціонери, які охороняли марш, затримали націоналістів і посадили в службовий автомобіль .

Ольга Бузыка


85

Новости партнеров