Добкін буде балотуватися у президенти України (ФОТО, ВІДЕО)

Добкін буде балотуватися у президенти України (ФОТО, ВІДЕО)

Харківський губернатор Михайло Добкин має намір балотуватися в президенти України, це його кінцеве рішення і він певен у своїй перемозі. Про це він заявив тільки що на брифінгу в холі Харківської міськради. Також він підкреслив, що не має наміру подавати у відставку, але посада губернатора йому більше не цікава. В.о. губернатора із завтрашнього дня стає Валентин Дулуб.

За його словами, він бачився з президентом України Віктором Януковичем 21 лютого (цього дня в Харкові відбувся з’їзд депутатів всіх рівнів, ініційований «Українським фронтом»), «ми провели непросту бесіду, яка тривала 3 години. Подробиці залишу за дужками. Я не знаю, де він».

Говорячи про ситуацію з виходом нардепів з ПР, губернатор відзначив, що «ми, на жаль, спостерігаємо сьогодні масову зраду (я по-іншому це назвати не можу) народних депутатів, які ще недавно присягалися відстоювати інтереси і права тих людей, які їм довірили високе право бути народними депутатами, сьогодні заради порятунку себе, заради своєї власної вигоди, поміняли свої погляди і голосують разом з тими, хто є повним ідеологічним противником».

Добкин підкреслив, що рішення балотуватися він прийняв, спостерігаючи, як «йде тотальний наїзд на права російськомовного населення, ухвалюються закони, які ставлять під загрозу всіх, хто не сприймає фашизм і нацизм, виходячи з того, що сьогодні звучать заклики без суду і слідства розправлятися з багатьма людьми, хто має відмінну від тих, що прийшли до влади точку зору».

За його словами, він веде консультації з різними політичними силами, що мають з ним схожі погляди.

Виктор Другоруб


93

Новости партнеров