Виступ України в Сочі визнали успішним

Сьогодні вранці літак зі спортсменами приземлився в Києві. Делегацію зустріли родичі, журналісти та офіційні особи.

По приїзду в Київ, короткий підсумок змагань підбив президент НОК України Сергій Бубка. Він прилетів із Сочі разом зі спрортсменамі. «Виступ наших олімпійців у Сочі вважаю дуже успішним. 8 років ми чекали олімпійську нагороду на зимових Іграх , 20 років — на зимовий олімпійське «золото». За кількістю і якістю медалей ми повторили успіх в Ліллехаммері-1994. Однак зараз у нас відразу чотири Олімпійські чемпіонки та бронзовий призер». Нагадаю, в Сочі всі українські нагороди завоювали біатлоністки. Віта Семеренко виграла бронзу в спринті, а в естафеті вона стала олімпійською чемпіонкою разом зі своєю сестрою Валею, Юлею Джимою та Оленою Підгрушною.

У Сочі змагалися 43 українських спортсмена. Вони боролися за медалі у 9 видах спорту. Для 24-х осіб ця Олімпіада стала першою в кар’єрі. На церемонію закриття ігор українці вийшли з траурними стрічками, на згадку про загиблих в Києві. Виходить з ними на старти змагань заборонив Міжнародний олімпійський комітет.