Мітинг в Харкові вимагає негайної відставки Добкіна (доповнено, ФОТО, ВІДЕО)

Мітинг в Харкові вимагає негайної відставки Добкіна (доповнено, ФОТО, ВІДЕО)

Близько 6 тис. протестувальників біля будівлі Харківської облдержадміністрації вимагають негайної відставки губернатора Харківської області Михайла Добкіна і мера Харкова Геннадія Кернеса. За словами активістів, їм дали час до 13.00.

Начальник головного управління МВС України в Харківської області Олег Демченко особисто зустрівся із зі всіма мітингувальниками на площі Свободи. Сторони обговорили ситуацію і домовилися не порушувати громадський порядок. За правопорядком стежать 100 співробітників внутрішніх справ.

Близько 11.30 Добкін вийшов з будівлі ХОГА до мітингувальників і повідомив, що проведене нарада з самообороною Майдану після врегулювання ситуації в місті. За його словами, ХОДА працює в штатному режимі, після чого виїхав.

На 13.00 перед ХОДА два пікети. Близько 200 чоловік майданівців вишикувалися коридором до входу в ХОДА — в касках, масках і з щитами. У вестибюль обласної адміністрації пускають всіх бажаючих. Там роздають чай, каву, бутерброди і печиво. Площу і обласну адміністрацію розділяють два кордони міліції. За другим кордоном на площі вишикувалися активісти Антимайдану і противники знесення пам’ятника Леніна, у тому числі з георгіївськими стрічками. Представники Євромайдану заявили, що Михайлу Добкіну гарантована безпека, і що його чекають в облраді, щоб він написав заяву про відставку.

Елизавета Будько


129

Новости партнеров