Кернес зустрічається на площі Свободи з мітингувальниками. Приїхав Добкін (доповнено)

Кернес зустрічається на площі Свободи з мітингувальниками. Приїхав Добкін (доповнено)

Харківський міський голова Геннадій Кернес прибув на площу Свободи, де зараз проходить два мітинги – прибічників і противників знесення пам’ятника Леніна. Коли мер приїхав, відстань між мітингуючими стала скорочуватися, але міліція швидко розділила активістів. Спілкуючись з прибічниками Євромайдану, Кернес призвав їх не допускати жодних силових дій і підкреслив, що має намір продовжувати працювати в місті при будь-якій центральній владі.

Перейшовши ближче до пам’ятника Леніну, Кернес продовжив спілкування з противниками знесення пам’ятника. Він звернувся до них із закликом не вступати в зіткнення з опонентами, понизити рівень агресії і дозволити вирішити конфлікти в сесійному залі міськради. Кернес настійно рекомендував уникнути будь-яких силових зіткнень в місті.

Тільки що на площу Свободи приїхав губернатор Харкова Михайло Добкин. Його поява була зустрінута бурхливими оплесками і вітальними криками. У зустрічі також бере участь нардеп – харків’янин від КПУ Алла Александровськая. По словах Добкина, він і Кернес не мають наміру покидати місто і несуть повну відповідальність за те, що відбувається в регіоні. «Ми повинні захистити те, що змогли захистити наші батьки і передати в цілості і схоронності наступному поколінню. Пам’ятник Леніну це символ міста, який бачили мільйони туристів з різних країн світу. Він є одним з символом певної епохи. Ми його встановили і ми його захистимо. Ми з вами», — сказав Михайло Добкін.

Елизавета Будько


104

Новости партнеров