Учасники з’їзду в Харкові звинуватили його організаторів в нерішучості і відмові усвідомлювати серйозність ситуації

Учасники з’їзду в Харкові звинуватили його організаторів в нерішучості і відмові усвідомлювати серйозність ситуації

У завершальній частині з’їзду депутатів всіх рівнів, який проходив у Харкові, після того, як народний депутат від ПР Вадим Колесніченко вже зачитав резолюцію, на трибуну вийшов один з делегатів з’їзду – відставний військовий. У своєму виступі він засудив організаторів з’їзду і звинуватив їх в нерішучості і відмові усвідомлювати серйозність ситуації в країні.

Він заявив, що «через три дні сюди увійдуть колони БТР і танків, захоплених у Львові. Зброя, бронетехніка, все передано новій владі! … Треба вказати в резолюції — із завтрашнього дня зранку з’явитися до військкоматів. Підготуватися до відбиття атаки. Зараз на площі стоять до зубів озброєні 2 тисячі активістів Майдану. Вони, отримавши команду «фас», перетворять натовп, що підтримує з’їзд, на ніщо. А чиновників викинуть зі своїх крісел на наступному тижні».

Президія з’їзду не взяла його зауваження до розгляду, зміни в резолюцію внесені не були.

Раніше на з’їзді виступав лідер харківської громадської організації «Оплот» Євген Жілін, який розповів про те, що над ним і членами його організації чинили насильство в Києві прибічники Майдану. Жілін зажадав від учасників з’їзду дати таким, як він, можливість захищатися, забезпечити їх зброєю.

Елизавета Будько


97

Новости партнеров