Коломойський попередив Кернеса про відповідальність за сепаратизм

Коломойський попередив Кернеса про відповідальність за сепаратизм

Власник каналу » 1 +1 » та низки підприємств на БГО сході України зробив відверту заяву на адресу глави Харківської ОДА.
«На моїй рідній Дніпропетровщині сепаратизм не пройде. Сепаратизм не пройде ні в одному південно-східному регіоні нашої країни. Я хочу, щоб всі політики тверезо подивилися на ситуацію, і формували свою позицію насамперед з урахуванням Конституції України та кримінально-процесуального кодексу. Той, хто спробує піти проти єдності України, обов’язково програє», — заявив він в інтерв’ю Цензор.нет.

«І я спеціально хочу звернутися до однієї людини — меру Харкова пану Кернесу. Геннадій Адольфович, відкриття саме вами « Українського фронту» я вважаю непорозумінням. Командувати фронтом і вести його в бій ви отримаєте моральне право , коли перш за все самі займетеся своєї бойової підготовко , а не велоспортом, і коли почнете ризикувати самим собою або своїми близькими. а сепаратистські заяви вам варто робити тільки в тому випадку, якщо ви свого сина будете відправляти на екскурсію не на Мальдіви, а в Дагестан, або на вокзал у Волгограді — нехай подивиться і поділиться враженнями. Може це протверезить вашу дуже гарячу голову. Не дай Бог вам дивитися в очі матерям синів, які можуть не повернутися з організованого вами фронту. Україна ніколи не вела загарбницьких воєн, але і своєї землі ні п’яді не віддасть. Г- н Кернес, якщо ви починаєте грати долями мільйонів людей, ви можете дуже серйозно ускладнити свою і так непросту власну долю. Подумайте про це» , — сказав Коломойський.

 

Ольга Бузыка


128

Новости партнеров