У Криму українські націоналісти спробували застосувати зброю проти козаків (ВІДЕО)

Під кримським парламентом українські націоналісти спробували застосувати вогнепальну зброю проти активістів російських і козацьких організацій.

Як повідомляє кореспондент «РосУкрІнформ», сьогодні до будівлі кримського парламенту, де мало розпочатися екстрене засідання фракції Партії регіонів, присвячене початку громадянської війни на Україні, прийшли близько півтори сотні афганців, представників російських організацій та козацтва. Учасники акції вишикувалися в ланцюг перед фасадом будівлі ВР в очікуванні націоналістів, які раніше розповсюдили заклик до своїх прихильників провести пікет на тому ж місці.

Близько десятка націоналістів прийшли на акцію і обстановка на площі відразу ж загострилася.

«Бандерівцям ганьба!», «Ні — фашизму!», «Україна — це Русь!» деякий час скандували активісти, що стояли в ланцюзі. Після цього ланцюг по команді зробила 5 кроків вперед у бік націоналістів. Ті відійшли назад. Однак після того, як ланцюг ще двічі просунулся вперед, опоненти виявилися на краю площі і спробували зберегти за собою залишенный п’ятачок. При цьому їх продовжували тіснити, почалася бійка, кілька націоналістів отримали удари в голову і корпус.

Один з них дістав з кобури пістолет, яким намагався погрожувати російським активістам, але стріляти не наважився. Пізніше його в сторону відвели правоохоронці.

«Слава Україні! Героям слава!» — скандували націоналісти. «Шибениця їм, а не славы!» — відповідали опоненти.
«Пілунський зрадник!», — гукнув хтось із козаків. Депутат-рухівець Пілунський у відповідь скинув руку з трьома складеними у формі тризуба пальцями. Шеренга російських активістів тут же підняла руки з випрямленим середнім пальцем.

У фіналі націоналісти заспівали український гімн, який заглушили опоненти, а саме –«Священну війну». Після цього «евромайдановци» залишили місце подій у супроводі міліцейського ескорту.

Дмитрий Майдан


90

Новости партнеров