Вирішення проблеми з поїздами Hyundai може затягнутися

Вирішення проблеми з поїздами Hyundai може затягнутися

Попереднє розслідування причин виникнення тріщин в поїздах Hyundai Rotem показало, що провиною всьому прорахунки конструкторів. Наступним кроком стануть випробування, які підтвердять або спростують це. «З 24 лютого ми спільно з Hyundai починаємо випробування поїздів, якщо підтвердяться наші висновки, будемо проводити їх модернізацію», – сказав перший заступник генерального директора «Укрзалізниці» (УЗ) Микола Сергієнко.

Глава представництва південнокорейської корпорації Hyundai в Україні Юн Сук Чой заявив, що причиною поломки могли бути не тільки прорахунки при проектуванні, але й інші фактори: наприклад, вплив навколишнього середовища або неякісні матеріали. За словами Юн Сук Чоя, в Hyundai готують проект модернізації та план робіт.

Директор Державного науково-дослідного центру залізничного транспорту Ростислав Дьомін сказав, що модернізацією поїздів Hyundai можуть зайнятися деякі українські підприємства, серед яких КВБЗ і Луганськтепловоз. «Потяги Hyundai, які будуть визнані безпечними, можуть почати ходити вже через місяць. Модернізація ж тих, які виявляться несправними, може зайняти від півроку до дев’яти місяців», – зазначив Дьомін.

12 лютого «Укрзалізниця» призупинила експлуатацію швидкісних поїздів виробництва Hyundai Rotem на всіх маршрутах. Замість цього на маршрутах задіяні поїзди Skoda і «Україна-2» з локомотивною тягою. Експерти вважають, що це може знизити пасажиропотік, оскільки склади, випущені на заміну Hyundai, не рівнозначні за комфортом і за часом. У зв’язку з цим «Укрзалізниця» недоотримає очікувану виручку.

Десять потягів Hyundai Rotem були закуплені «Укрзалізницею» у 2012 році, напередодні чемпіонату Європи з футболу. Це обійшлося УЗ у 300 мільйонів доларів. Потяги перебувають у віданні держпідприємства «Українська залізнична швидкісна компанія» – дочірньої структури УЗ. Перебої в роботі поїздів Hyundai почалися ще взимку 2012 року.

Дмитрий Майдан


103

Новости партнеров