Постанова про припинення антитерористичної операції підписана. Рада пішла на перерву

Постанова про припинення антитерористичної операції підписана. Рада пішла на перерву

Сьогодні, 21 лютого, Верховна Рада зібралася на засідання. Голова ВР Володимир Рибак заявив, що підписав постанову парламенту про припинення антитерористичної операції, і оголосив перерву, щоб підготувати законопроект про повернення до Конституції 2004 року. Позафракційний Петро Порошенко зазначив, що на виконання постанови, яку підписав Рибак, необхідно чотири дні. Після цього біля президії сталася бійка.

У ході засідання ВР голова фракції ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк вимагав звільнення Юлії Тимошенко. Крім того він вимагав оголосити триденний національний траур і притягнути до відповідальності тих, хто віддавав наказ стріляти в людей. Глава фракції «УДАР» Віталій Кличко, у свою чергу, вимагав повну реабілітацію для протестантів і призначення дострокових президентських виборів.

Під час засідання невідомі намагалися увірватися в будівлю Верховної Ради і стріляли по військовослужбовцям внутрішніх військ. Про це повідомив глава прес-служби МВС України Сергій Бурлаков. «На Інститутській стріляють по внутрішнім військам. Дані по постраждалим уточнюються. Вони намагаються прорватися до Верховної Ради», — зазначив він.

Виктор Другоруб


118

Новости партнеров