Ніхто не має права стріляти в працівників міліції, палити облдержадміністрації та брати в заручники голів ОДА – Добкін

Ніхто не має права стріляти в працівників міліції, палити облдержадміністрації та брати в заручники голів ОДА – Добкін

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін 20 лютого виступив в ефірі суспільно-політичного ток-шоу «Свобода слова» на каналі ICTV і заявив, що жителі Західної України повинні навчитися поважати думку, культуру і менталітет мешканців інших регіонів і не нав’язувати свою точку зору.

«Сьогодні пан Садовой дозволив у черговий раз зробити дурість, яку роблять багато політиків із Західної України. Він розписується від імені всього народу. А хто дав йому право говорити від імені харків’ян? Хто дав йому право говорити від усього народу України, що весь народ не підтримує владу, що влада набридла? Не треба видавати точку зору представників Галичини за точку зору всієї України», – заявив харківський губернатор.

Він зазначив, що жителі Харкова інакше розуміють стабільність і порядок, ніж жителі західних регіонів України: «Якщо для у львівського міського голови Андрія Садового, який сказав, що ситуація у Львові стабільна і хороша, це звичайне явище, якщо він як глава територіальної громади сприймає захоплення будівель облдержадміністрації, підпал міліції та військових частин, розгром прокуратури, служби безпеки України нормальним явищем, якщо він перебрав на себе повноваження і сьогодні за допомогою народних дружин намагається займатися всім, в тому числі і оперативною діяльністю, що притаманне спеціальним правоохоронним органам, це його право. Його обрали львів’яни, у них там мабуть свій статут. У Харкові це не сприймається. Харків’яни по-іншому дивляться на стабільність і на порядок. Я вважаю, що наше головне завдання сьогодні в суспільстві, насамперед, роззброїти незаконні формування людей, які вбивають і мирних громадян, і працівників правоохоронних органів», – підкреслив Михайло Добкін.

Він також зазначив, що жителі Східної України краще дотримуються законів і Конституції, ніж жителі інших регіонів країни, що ніхто не має права озброюватися, стріляти в працівників правоохоронних органів, захоплювати державні будівлі і брати в заручники представників влади.

«На сьогоднішній момент ні в одному законі України, ніде в Конституції не сказано, що люди мають право за будь-якого приводу, навіть найважливішого, на їх думку, брати в руки зброю і стріляти в працівників міліції. Ніхто не має права, це не записано ні в одному законі, це не передбачає жодна демократична норма нашої держави, палити облдержадміністрації, брати в заручники голів облдержадміністрацій для того, щоб вони покаялися перед народом. Ніхто не має права палити кримінальні справи, які знаходяться в судах, прокуратурі та слідчих управліннях міліції. Ніхто не має права захоплювати зброю у військових частинах. Тому я хочу відзначити, що на сході України закони і Конституція дотримуються набагато краще і чіткіше, ніж в інших територіях нашої країни», – підкреслив Михайло Добкін.

Дмитрий Майдан


130

Новости партнеров