На Україні вбивають активістів Партії регіонів (ВIДЕО)

Вісім активістів Партії регіонів загинули внаслідок нападу з боку невідомих бойовиків.

Про це виданню «Аргументи тижня — Крим» стало відомо від джерела в правоохоронних органах.

За даними джерела, трагедія сталася всього кілька годин тому на кіровоградській трасі. Кілька автобусів з кримськими учасниками акцій на підтримку президента України поверталися з Києва на півострів. По дорозі під Кіровоградом на них напали.

«Спочатку в автобуси полетіли шашки і коктейлі Молотова, а потім зловмисники просто увійшли в автобуси і почали розстрілювати людей з помпових рушниць. Мабуть, виною агресії стали кримські номери на автобусах», — зазначає джерело.

За його даними, жінок в автобусах не було. Ті, кому вдалося вціліти, кинулися рятуватися в лісосмугах та прилеглих селах.

Якої офіційної інформації про те, що трапилося поки немає.

Нагадаємо, що вчора семеро співробітників кримського главку Міністерства доходів і зборів отримали травми різної тяжкості в результаті дій подій на трасі Одеса — Київ біля села Маньківка.

Як повідомляє прес-служба відомства, на автобус, в якому їхали податківці, напали «близько 400 радикально налаштованих осіб».

«Автобус, в якому знаходилося близько 50 міліціонерів, був підпалений радикалами, озброєними вогнепальною зброєю, арматурою, палицями», — зазначають в главку.

Як стверджують у прес-службі, співробітники податкової міліції були направлені до Києва для участі в проведенні теоретичних і практичних навчань в рамках проведення операції «Акциз -2014», що стартувала наприкінці січня цього року.

Операція спрямована на посилення контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів та протидія їх незаконному обігу . Співробітники кримського главку Міндоходов їхали в Київ без зброї.

За фактом нападу на співробітників податкової міліції Криму відкрито кримінальне провадження.

 

Виктор Другоруб


84

Новости партнеров