Америка допоможе Україні дійти до Євроінтеграції

Америка допоможе Україні дійти до Євроінтеграції

Сполучені штати Америки мають намір надати Україні «додаткову підтримку», щоб відмовитися від Митного союзу і благополучно рухатися курсом до Європи.

Про це заявив заступник керівника ФБР у справах Європи і Євразії Державного департаменту США Ерік Рубін.

«Я можу вам сказати, що розпад Радянського Союзу має величезне значення для мене, я переживаю за Україну, за український народ. Це також має значення для Європи і всього світу. Суверенні незалежні країни вільні робити власні суверенні рішення, вибирати своє майбутнє. З того часу ми дуже підтримуємо Україну в політичному і економічному плані. І тепер, коли Україна стоїть на порозі нового, дуже позитивного спрямування, ми шукаємо шляхи надання додаткової підтримки України як економічної, так і політичної» , — сказав він в інтерв’ю газеті«День».

«Україна знаходиться в Європі. Вона завжди була в Європі, незважаючи на те, що хтось говорить, що цей регіон — Євразія. Ми дуже віримо і вважаємо, що це була і завжди буде Європа, і тому природно, що увага зараз сфокусовано на інтеграції України до Європейського Союзу, на те, щоб стати членом європейської сім’ї… бачити те, що Україна рухається до асоціації з ЄС, для нас, американців, є захоплюючої і багатообіцяючою перспективою», — уточнив Рубін.

Елизавета Будько


144

Новости партнеров