На засіданні Верховної Ради сталася бійка. Лідери опозиції покинули зал

На засіданні Верховної Ради сталася бійка. Лідери опозиції покинули зал

Екстрене засідання Верховної Ради 20 лютого розпочалося з виступу лідера фракції «Батьківщина» Арсенія Яценюка. «Я хочу звернутися до депутатів від фракції Партії регіонів і позафракційним. Дозвольте подякувати тим, хто вірить у Бога. Господь Бог поклав на нас відповідальність за громадян, наше завдання захищати людей, громадськість, крім нас це більше нікому зробити. Я закликаю депутатів, ми давали присягу українському народу, в який стріляють і над яким знущаються, всі в сесійну залу», – закликав Яценюк.

Депутат від Партії регіонів Віталій Грушевський виступив з пропозицією продовжити засідання 21 лютого, оскільки не всі депутати були присутні в залі. Після цього представники опозиції накинулися на нього з кулаками і намагалися виштовхати із зали. Позафракційний Петро Порошенко запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих на Майдані. Це допомогло загасити конфлікт.

У парламент приїхав представник президента України, депутат від фракції Партії регіонів Юрій Мірошниченко. А лідери опозиційних фракцій – Арсеній Яценюк («Батьківщина»), Віталій Кличко (УДАР) та Олег Тягнибок («Свобода») – залишили засідання, щоб зустрітися з послами. Віце-спікер Руслан Кошулинський пообіцяв не закривати засідання до їх повернення.

Сьогодні депутати планують розглянути проект постанови про положеннях рішення КСУ від 2010 року, яким будуть урізані повноваження президента Віктора Януковича. Зокрема, депутати мають намір перепідпорядкувати МВС.

Виктор Другоруб


99

Новости партнеров