Український президент сьогодні не зустрінеться ні з росіянами, ні з міністрами західних країн

Український президент сьогодні не зустрінеться ні з росіянами, ні з міністрами західних країн

Віце-прем’єр РФ Дмитро Рогозін повідомив, що переніс свій візит на Україну через ситуацію в Києві.

«Ми планували вилетіти сьогодні до Києва для проведення засідання промислової групи високого рівня, але з урахуванням ситуації в столиці України, за домовленістю з українською стороною, вирішили перенести на кілька днів цю поїздку», — сказав Рогозін на засіданні уряду.

У той же самий час зустріч глав МЗС Франції, Німеччини та Польщі з президентом Януковичем також скасовано «з міркувань безпеки». Про це повідомляє агентство Франс Прес. За даними Reuters , міністри вже залишили Київ.

При цьому лідери опозиції Арсеній Яценюк, Віталій Кличко та Олег Тягнибок раніше встигли зустрітися з главою МЗС Польщі Радославом Сікорським, міністром закордонних справ ФРН Франк- Вальтером Штайнмайером і міністром закордонних справ Франції Лораном Фабіусом.

Яценюк за підсумками зустрічі повідомив журналістам, що сторони обговорили «шляхи, як зупинити кровопролиття і уникнути подальшої ескалації». «Єдиний шлях, як це зробити — створити демілітаризовану зону і перевести конфлікт з вулиці до парламенту», — цитує політика прес -служба «Батьківщини».

Очікується, що в сьогоднi міністри доповідатимуть про результати візиту до Києва на позачерговому засіданні Ради ЄС у Брюсселі. Засідання було скликане раніше верховним представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Кетрін Ештон.

Ольга Бузыка


99

Новости партнеров