МЗС просить українців відкласти поїздки до Єгипту

МЗС просить українців відкласти поїздки до Єгипту

Міністерство закордонних справ України наполегливо рекомендує протягом найближчих місяців утриматися від поїздок в деякі регіони Єгипту у зв’язку із загрозою терористичних актів.

Як йдеться в повідомленні МЗС, зокрема, слід утриматися від поїздок до губернаторств Північний Синай, Асьют, Сохаг , Бені-Суеф, Мінья, Кена, Фаюм, а також на середземноморське узбережжя на захід від Марса Матрух.

Не рекомендується відвідувати розташовані на Суецькому каналі міста Суец, Ісмаїлія, Порт Саїд, які стали одними з центрів протестної і терористичної активності.

«Курортні міста Південного Синая — Шарм-Ель-Шейх, Таба, Нувейба, Дахаб — вважаються відносно безпечними. Добиратися до цих курортів слід тільки літаками, оскільки будь-які наземні поїздки в ці міста або за їх межі небезпечні. Зокрема, не рекомендується здійснювати подорожі до південносинайського монастиря Святої Катерини і на гору Мойсея», — йдеться в повідомленні МЗС.

Міста Каїр, Олександрія, Луксор і Асуан також вважаються відносно безпечними, якщо не брати участь у демонстраціях та інших акціях протесту.

Курортні міста континентального Єгипту — Хургада, Ель Гуна, Сафага, Марса Аллам — вважаються безпечними, але від поїздок за їх межі краще утриматися.

«Усім громадянам, які перебувають на території Єгипту, рекомендується утримуватися від відвідування місць великого скупчення людей, не здійснювати несанкціоновану фото- і відеозйомку, не брати участі в будь-яких заходах, спрямованих на дестабілізацію ситуації в країні перебування, не вступати в суперечки щодо політичної ситуації в Єгипті, а також не здійснювати поїздки наземним автотранспортом на далекі відстані, — йдеться в повідомленні МЗС. — Громадянам України, які перебувають на території Єгипту з метою відпочинку, слід залишатися на території готельних комплексів і утриматися від будь-яких туристичних екскурсій».

Елизавета Будько


113

Новости партнеров