Глава МЗС України: влада готова створити коаліційний уряд

Глава МЗС України: влада готова створити коаліційний уряд

Леонід Кожара зазначив , що влада виконала майже всі вимоги протестувальників, але «складається враження, що опозиція не хоче приймати свою частину відповідальності».
Про це глава МЗС повідомив в інтерв’ю телеканалу CNN, повідомляє РІА Новини.
«Президент Янукович був обраний у 2010 році легітимним шляхом. Я думаю, що ставити питання про дострокові президентські вибори на перше місце не відповідало б дійсності. Ми готові обговорювати загальний склад уряду та проведення конституційної реформи», — заявив Кожара. Він додав, що влада виконала майже всі вимоги протестувальників , але «складається враження, що опозиція не хоче приймати свою частину відповідальності».
При цьому міністр вказав на збільшене число екстремістських угруповань в країні. «Протягом останніх трьох тижнів поліція насправді вела себе спокійно , не відповідала на грубі дії представників радикальних угруповань, яких дуже багато зараз в Києві», — сказав він і підкреслив, що поліції дані суворі інструкції не використовувати «засоби нападу» проти протестуючих.

Глава зовнішньополітичного відомства України також заявив, що Росія — важливий економічний і стратегічний партнер країни, але не має «прямого впливу» на Київ. На його думку, Українe не слід використовувати «як гральну карту в геополітичних іграх Заходу і Сходу». «В українського народу є право вибирати власну долю», — сказав Кожара.

 

Виктор Другоруб


111

Новости партнеров