Президія Харківської облради ухвалила звернення до Президента України

Президія Харківської облради ухвалила звернення до Президента України

«Наша увага, як в усіх регіонах України, як в усьому світі прикута до драматичних подій, що відбуваються в Києві та інших містах, де знов пролилася кров наших співгромадян. На жаль, так звані «мирні акції протесту» знов вилилися у ескалацію насильства, погроми, напади озброєних екстремістів на адміністративні й громадські будівлі та об’єкти приватної власності», — говориться у зверненні президії Харківської облради до Президента України Віктора Януковича.

Як підкреслюється у зверненні, «Харківська обласна рада неодноразово висловлювала переконання в тому, що якою б глибокою не була політична криза, у демократичній країні вона повинна вирішуватися у парламентський спосіб. Що політичні опоненти мають сісти за стіл переговорів, знайти компроміс, мати волю дотримуватися досягнутих домовленостей і нарешті припинити силове протистояння.

Але спалах насильства на вулицях столиці знов показав, що зухвалі дії екстремістів не мають нічого спільного з демократичними цінностями, що радикали заради задоволення власних політичних амбіцій готові йти на злочин проти громадянина і держави».

«Ми засуджуємо екстремізм в усіх його формах, що несуть загрозу життю і здоров’ю людей, провокують розкол у суспільстві, втягують Україну в прірву громадянської війни, загрожують цілісності держави і подальшому розвитку демократії. Ми вимагаємо від Вас, як гаранта Конституції, забезпечити законність і правопорядок у державі», — говориться у зверненні.

Елизавета Будько


89

Новости партнеров