Служба безпеки України проведе в країні антитерористичну операцію

Служба безпеки України проведе в країні антитерористичну операцію

Служба безпеки України і антитерористичний центр при СБУ прийняли рішення про початок проведення на території країни антитерористичної операції.

Відповідну заяву голови відомства Олександра Якименка розміщено на офіційному сайті Служби безпеки України.

Як наголошується в заяві, підставою для проведення антитерористичної операції послужили, в тому числі, ескалація насильства і масове застосування зброї з боку радикальних екстремістів.

«У багатьох регіонах країни захоплюються органи місцевої влади, структури Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, прокуратури, військові частини, склади з боєприпасами. Горять приміщення судів, вандали знищують приватні помешкання, вбивають мирних громадян», — сказано в заяві глави СБУ.

За останню добу більше 1,5 тис. одиниць вогнепальної зброї та 100 тисяч набоїв опинилися в руках бойовиків. Радикальні і екстремістські угруповання своїми діями несуть загрозу мільйонам мирних українських громадян.

У зв’язку з цим, Службою безпеки України та антитерористичних центром при СБУ прийнято рішення про початок проведення на території країни антитерористичної операції. У державі запроваджуються заходи з посилення безпеки охорони громадського порядку і державного кордону.

«Я звертаюся до всіх громадян України з проханням зберігати спокій і дотримуватися у своїх діях законодавчих вимог», — підкреслив Олександр Якименко.

 

Ольга Бузыка


92

Новости партнеров