Бьердален став найтитулованішим «зимником» всіх часів

Збірна Норвегії виграла біатлонну змішану естафету. Медалі отримали Тура Бергер, Тіріл Екхофф, Еміль Хегле Сендс і Уле Ейнар Бьордален. Це золото стало для ветерана світового біатлону восьмим на Олімпіадах.

Стільки ж медалей вищої гідності на зимових іграх завойовував тільки одна людина — норвезький лижник Бьорн Делі. Але Бьордален випереджає земляка за загальною кількістю медалей: 13 проти 12. Таким чином, легендарний біатлоніст став найтитулованішим спортсменом в історії зимових Олімпійських ігор.
Змішана естафета на іграх проводилася вперше. Срібло дісталося спортсменам з Чехії. Бронза у італійської команди. Українці посіли 8-е місце, програвши переможцям майже 3 хвилини.
Перемога вивела Норвегію на чисто перше місце в медальному заліку. Тепер у них 9 золотих медалей, а у німців 8.