МЗС Росії: лідери опозиції повинні припинити кровопролиття в країні

МЗС Росії: лідери опозиції повинні припинити кровопролиття в країні

Міністерство закордонних справ Російської Федерації закликало лідерів опозиційних сил припинити кровопролиття в країні і відновити діалог з законно обраної владою. Відповідну заяву оприлюднено на офіційному сайті відомства.

Як відзначають представники російської сторони, минулої ночі в результаті злочинних дій радикально налаштованих прихильників опозиції в Україні загинули і постраждали люди.

У тому числі , як з боку цивільного населення, так і з боку правоохоронних органів, які виконували свій обов’язок і забезпечували правопорядок під час масових заворушень.

«У західних областях України справа дійшла до захоплення будівель органів міліції, прокуратури, військових частин. Молодики знущаються над міліціонерами, військовослужбовцями, десятки яких отримали травми. По суті, йдеться про спробу силового захоплення влади», — сказано в заяві.

Також у заяві зазначено, що обурення викликає відсутність реакції на безчинства екстремістів лідерів опозиції, так званих «прихильників демократії». Крім того, чомусь немає чіткої реакції представників Європейського союзу, які «відмовляються визнати, що вся відповідальність за дії радикальних сил на Україні лежить на опозиції».

Російська сторона вимагає від лідерів опозиції зупинити кровопролиття, відновити діалог з законною владою і відмовитися від погроз і ультиматумів.

«Україна є для Росії дружнім братньою державою, стратегічним партнером, і ми вживемо всі наш вплив, щоб у цій країні запанували мир і спокій», — йдеться в офіційній заяві МЗС Російської Федерації.

 

Елизавета Будько


112

Новости партнеров