У Москві проходить Народний Собор

У Москві проходить Народний Собор

У Храмі Христа Спасителя відкрився XVII Всесвітній російський народний собор. Його тема — «Росія як країна-цивілізація. Солідарне суспільство і майбутнє російського народу». У роботі Собору беруть участь представники всіх гілок влади , лідери громадських об’єднань, вище духовенство всіх традиційних релігій , діячі науки і культури. Засідання проходять під головуванням Патріарха Московського і всієї Русі Кирила.

«За минулі півтора десятиліття в Росії відбулися позитивні зрушення — зокрема, і в економіці, і в демографії, але вони ще не цілком переконливі для тих наших співвітчизників, які втратили або втрачають віру в творчі сили своєї країни», — підкреслив глава Російської православної церкви.

Громадський форум існує з 1993 року і цього року відзначає 20 -річчя. Весь цей час Собор залишався громадської майданчиком, де піднімалися найактуальніші питання.

Сьогодні присутні обговорили ситуацію в Росії та її роль на світовій арені, закликали росіян бути толерантними до людей різних національностей і підкреслили важливість того, що країна повинна зберігати свою самобутність.

Виктор Другоруб


106

Новости партнеров