Завтра на Олімпіаді виступлять 11 українських спортсменів

Завтра на Олімпіаді виступлять 11 українських спортсменів

Українці будуть змагатися в лижах і біатлоні, гірськолижному слаломі, сноуборді і фігурному катанні.

У 7:15 ранку розпочнуться змагання сноубордистів. Вони змагатимуться за медалі в паралельному гігантському слаломі. Україну представить чемпіонка світу серед юніорів і срібний призер Універсіади в цьому виді програми — Аннамарі Чундак.

У 9:00 розпочнуться змагання гірськолижників в гігантському слаломі. Серед інших на трасу вийде українець Дмитро Мицак.

У 11:15 почнеться командний спринт в лижних гонках. Тут Україну представлять Марина Лісогор та Катерина Сердюк. На високе місце вони не розраховують. Ще менше шансів на медаль у чоловіків. У командному спринті за збірну України виступлять Руслан Перехода та Олексій Красовський.

О 16:30 розпочнеться біатлонна змішана естафета. 2 етапи пробіжать дівчата, потім ще 2 чоловіки. Збірна України на цей старт виставить не основний склад. У першій частині змагання за нашу команду побіжать резервісти Наталія Бурдига і Марія Панфілова. Пара чоловіків — Андрій Дереземля, Сергій Семенов. Лідерам жіночої збірної в цій гонці дадуть відпочинок. Вони готуватимуться до жіночій естафеті. У ній в України набагато більше шансів на медаль. У змішаній гонці за золото поборються чехи і норвежці.

У 17:00 розпочнуться змагання в одиночному фігурному катанні серед жінок. Тут виступить Наталія Попова. Вона народилася в Сімферополі, потім її батьки переїхали до США. Там Наташа стала фігуристкою, але виступає вона за збірну України. Попова виконає коротку програму.

Так що українці сьогодні візьмуть участь у боротьбі майже за всі комплекти нагород. Без наших спортсменів пройдуть тільки змагання жіночих двійок в бобслеї і забіги ковзанярів на 5000 метрів. Так само без збірної України пройдуть чвертьфінальні матчі чоловічого хокейного турніру.

Елизавета Будько


100

Новости партнеров