Твори молодих композиторів прозвучать на фестивалі «Дні нової музики» у Харкові

Твори молодих композиторів прозвучать на фестивалі «Дні нової музики» у Харкові

II фестиваль молодих композиторів і виконавців «Дні нової музики» пройде з 20 по 26 лютого в Харківському національному університеті мистецтв ім. І. Котляревського. Під час фестивалю виступатимуть вітчизняні та зарубіжні музиканти, пройдуть виставки молодих художників, майстер-класи та круглі столи. У рамках фестивалю вперше прозвучать фортепіанні твори композитора Джорджа Крама з США, відбудеться концерт та майстер-клас австрійського ансамблю ноутбуків «Elektri4ka».

«Наша мета – показати гостям фестивалю таланти сучасних молодих композиторів і виконавців, обмінятися досвідом з музикантами з інших міст і країн. На жаль, останнім часом сучасну академічну музику мало виконують, тому наш борг проводити такі фестивалі», – заявила організатор заходу Олена Шевченко.

За її словами, це вже третій подібний фестиваль. У 2010 р. відбувся фестиваль «Музика без кордонів», а у 2012 р. – I фестиваль молодих композиторів і виконавців «Дні нової музики». Тоді організаторам вдалося зібрати близько 80 учасників з різних міст України та інших країн. Цього року у фестивалі візьмуть участь музиканти з Білорусі, Польщі, Росії, України, Хорватії та Японії.

Елизавета Будько


130

Новости партнеров