Геннадій Кернес: У Харкові почали робити унікальні операції на серці

Геннадій Кернес: У Харкові почали робити унікальні операції на серці

У 8-й клінічній лікарні Харкова відкрився центр діагностики та лікування серцевих захворювань, аналога якому немає в Україні. Створений у партнерстві з київським Інститутом серця і європейським офісом компанії «SHIMADZU CORPORATION», центр призначений для надання екстреної допомоги при інфаркті і мозковому інсульті, а також для цілого спектру обстежень та лікування інших патологій. Система обладнання «BRANSIST alexa» спеціально розроблена для харківської клініки і, за словами кардіологів, дає можливість значно підвищити виживання при ураженні у хворих на інфаркт.

«Цей центр — шанс жити і одужати для десятків харків’ян. І я вдячний всім, хто підтримав цю ідею і взяв участь в її реалізації, — сказав Геннадій Кернес на відкритті Центру ангіографії. — Враховуючи соціальну значимість, ми підписали з центром договір про те, що 50 харків’ян на рік за життєвими показниками проходитимуть діагностику та лікування тут безкоштовно. І, за необхідності, на пільгових умовах лікуватимуться в Інституті серця в Києві».

Технічні характеристики «BRANSIST alexa» найбільш підходять для інтервенційних рентгенологічних досліджень і операцій на судинах різних областей тіла людини: судинах головного мозку, серця, периферичних артерій нижніх кінцівок. На обладнанні такого класу працює 40% ангіографічних лабораторій Європи, в Україні аналогів немає. У 8-й клінічній лікарні для роботи з ангіографом підготовлена бригада лікарів і персоналу.

Виктор Другоруб


101

Новости партнеров