Закарпатські «регіонали» і політолог: пролита в Києві кров — на совісті опозиції

Закарпатські «регіонали» і політолог: пролита в Києві кров — на совісті опозиції

За події в Києві, що розгорнулися 18 лютого, повинна відповідати опозиція. Таку думку висловив заступник голови Закарпатської обласної організації Партії регіонів і уповноважений фракції ПР в Закарпатській обласній раді Ігор Свищо.

«Те, що сьогодні відбувається в Києві, вся пролита кров, всі постраждалі українці — на совісті опозиціонерів. Їх провокаційні заяви, небажання йти на компроміс і повне ігнорування будь-якого відкритого діалогу призвело до чергового загострення конфлікту. І зараз він загрожує перерости з мирного протесту, як його постійно називають ті ж опозиціонери, в криваву бійню», — цитує Свищо прес-служба обласної організації Партії регіонів.

Такої ж думки дотримується політичний оглядач, політолог Дмитро Джангіров.

«Ситуація дуже проста — хто привів людей під стіни Верховної Ради і не забезпечив контрольованість їх дій, той і несе відповідальність. А привела людей парламентська опозиція на чолі зі своїми лідерами, які потім спокійно пішли в парламент, — говорить Джангіров . — Ніхто з опозиційних лідерів не зробив кроків, щоб відмежуватися від радикалів або якось на них вплинути, це говорить про те, що вони морально підтримують їх дії».

Ольга Бузыка


90

Новости партнеров