Тіна Мазе приносить Словенії друге золото зимових Олімпіад в історії

Тіна Мазе приносить Словенії друге золото зимових Олімпіад в історії

Словенська гірськолижниця стала дворазовою чемпіонкою Сочі. До перемоги в швидкісному спуску вона додала золото гігантського слалому.

Тіна Мазе перший пішла на старт гігантського слалому і встановила орієнтир для всіх інших, вигравши першу спробу. Другий спуск вдався їй набагато гірше. Але її швидкості виявилося достатньо, щоб на 0,07 секунди випередити австрійку Анну Фаннінгер. Їй дісталося срібло. Бронза у Вікторії Ребенсбург зі Швейцарії.

У гігантському слаломі у жінок, як і у чоловіків, не обійшлося без несподіванок. До фінішу добратися не зуміла чемпіонка Сочі в супер-комбінації, володар срібла в супер-гіганті — німецька гірськолижниця Марія Хефль-Ріш. Не впоралася з трасою бронзовий призер Олімпіади американка Джулія Манкузо. Українка Богдана Мацьоцька до фінішу добралася, але зайняла місце лиш в п’ятому десятку.

У гігантському слаломі участь взяла відома скрипалька Ванесса Мей. У Сочі вона виступає за Тайланд під прізвищем Ванакорн. Ванесса доїхала до фінішу, правда, показала останній – 74-й час.

Ольга Бузыка


73

Новости партнеров