Людей в Чернігові вбивали учасники евромайдана

Людей в Чернігові вбивали учасники евромайдана

Арматурою по голові — таке побиття призвело до смерті двох людей і покалічило ще двох. Напади почалися на початку лютого. 17 лютого міліція затримала трьох підлітків за підозрою в злочині.
Правоохоронці довели їх участь як мінімум в 6 злочинах — двох жорстоких вбивствах і 4 розбійних нападах, в тому числі — на журналіста Олександра Ясенчука. Підлітки є активними учасниками «євромайданів» у Києві та Чернігові. Про це повідомив на прес -конференції начальник міліції Чернігівщини Олександр Михайлик, повідомляє сайт УМВС у Чернігівській області.
За його словами, оперативники карного розшуку затримали групу молодих людей , які протягом кількох тижнів скоїли два вбивства і ряд інших злочинів на території міста. Протягом останніх тижнів Черніговом поповзли чутки , що в місті орудує маніяк. Йому приписувалися два останніх вбивства, скоєні у вечірній час.
Головний міліціонер Чернігівщини заявив, що працівники Чернігівської міліції затримали трьох неповнолітніх, які обгрунтовано підозрюються у скоєнні двох вбивств і чотирьох розбійних нападах, у тому числі і на місцевого журналіста Олександра Ясенчука. Четвертий учасник групи не затримувався через вік, оскільки він — 2001 року народження.
У затриманих вилучено знаряддя вбивства та речі, що належали потерпілим. Як пояснили самі підлітки, злочини вони скоювали, щоб довести, що органи внутрішніх справ не в змозі охороняти громадський порядок.
Олександр Михайлик розповів , що у причетності до скоєння тяжких злочинів підозрюються неповнолітні у віці від 12 до 17 років. Останній раз вони брали участь у акціях протесту в Чернігові в неділю , безпосередньо перед затриманням.
Наразі слідчими порушено кримінальні виробництва за статтями Кримінального кодексу України , що передбачають відповідальність за вчинення вбивства , хуліганства та розбійного нападу. Підозрювані підлітки дають свідчення , тому список діянь , до яких вони можуть бути причетні, може доповниться .

Ольга Бузыка


118

Новости партнеров