Українська книга стала лауреатом конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014

Українська книга стала лауреатом конкурсу Bologna Ragazzi Award 2014

Українська дитяча книга «Зірки і макові зернятка» стала переможцем конкурсу «Bologna Ragazzi Award 2014», завоювавши премію «Opera Prima».

 

«Для нас особисто оцінка «Bologna Ragazzi Award» є надзвичайно важливою. Ця нагорода присуджується кращим виданням світу, це символ вищої проби в області дитячих книг і надзвичайно високо цінується серед професіоналів. Уявіть собі, з тисячі книг журі обрали всього 14, серед яких наша перемогла. Це наша перша велика перемога, сподіваємося, що не остання», — поділилися враженнями творці книги.

 

Зазначимо, Роман Романчишин (письменник) та Андрій Лесів (ілюстратор) з творчої майстерні «Аґрафка» майже цілий рік працювали над створенням «Зірок і макових зерняток». Книга про дівчинку Дору, якій захотілося порахувати все навколо себе.

 
Щорічний конкурс Bologna Ragazzi проходить в Болоньї, місті на півночі Італії, завойовуючи все більшу популярність. Більш ніж 60 країн беруть участь у Болонській виставці дитячих книг. У 2013 році дитяча книжкова ярмарка відзначила півстолітній ювілей.

Ольга Бузыка


129

Новости партнеров