Дар’я Домрачева — найтитулованіша біатлоністка в історії Олімпіад

Дар’я Домрачева — найтитулованіша біатлоністка в історії Олімпіад

Білоруска виграє в мас-старті і стає першою триразовою чемпіонкою Сочі. Такого результату на іграх в Росії ще не досяг ніхто. Крім того, Домрачева стала першою триразовою олімпійською чемпіонкою в особистих стартах в історії жіночого біатлону.

Основна боротьба в цій гонці пройшла без участі українських спортсменок. Всі наші біатлоністки були точні на двох перших вогневих рубежах, але занадто багато програвали лідерам на трасі. У підсумку кращою з українок виявилася Олена Підгрушна . Вона зайняла 8-е місце, програвши переможцю більше хвилини. Віта Семеренко фінішувала 13-й, її сестра Валя 17 -й, Юлія Джима зайняла 23-е місце.

Невдало склався мас -старт для росіянок. Срібний призер спринту в Сочі Ольга Вілухіна допустила промах на першому вогневому рубежі. А шанси Росії на медаль пропали після падіння Ольги Зайцевої. Вона втратила близько 40 секунд і випала з групи лідерів.

Перемогла в мас-старті білоруска Дар’я Домрачева, ставши першою в історії біатлону триразовою олімпійською чемпіонкою в особистих стартах. Так само три золота ігор є в колекції легендарної німкені Каті Вільхельм. Але вона, на відміну від Даші, одну медаль завоювала у складі естафетної команди. Друге місце в мас-старті посіла Габріела Соукалова з Чехії. Бронза дісталася норвежці Тіріл Екхофф.

 

Елизавета Будько


112

Новости партнеров