Українці сьогодні беруть участь в слаломі і фігурному катанні

Українці сьогодні беруть участь в слаломі і фігурному катанні

П’ять комплектів нагород неділі в Сочі розіграють, швидше за все, без наших спортсменів.

Першим на старт в Сочі в неділю вийде Дмитро Мицак. У 8:00 розпочалися змагання з гігантського слалому. Для 18-річного українського гірськолижника це перша Олімпіада. Серед претендентів на медалі він не числиться.

У 17:00 розпочнуться змагання танцювальних пар у фігурному катанні. З короткою програмою виступить українська пара Шивон Хікін-Кенеді/Дмітрій Дунь. Для наших фігуристів успіхом буде будь-яке місце в десятці кращих.
Боротьба за медалі піде між чемпіонами світу американською парою Меріл Девіс і Чарлі Уайт, їх головними конкурентами з Канади Тесою Вертов і Скоттом Моїр та росіянами Катериною Бобрової та Дмитром Соловйовим. Втрутитися у розподілі місць на п’єдесталі постараються чемпіони Європи Ганна Каппеллини і Лука Ланотте з Італії.

Так само в 17:00 почнеться біатлонний мас-старт у чоловіків. У цій гонці виступлять 30 кращих спортсменів. Українські біатлоністи до їх числа не потрапили. Але Сергій Семенов — перший запасний. На старт він вийде тільки, якщо хтось відмовиться від участі в гонці. Головний претендент на перемогу француз Мартен Фуркад. Лідер біатлонного сезону в Сочі нестримний. Він виграв на Олімпіаді дві гонки поспіль.

Всього ж в Сочі в неділю розіграють п’ять комплектів нагород. У бігу на ковзанах жінки поборються на дистанції 1500 метрів. Чоловіки позмагаються в лижній естафеті. Серед претендентів на перемогу команди Норвегії та Росії. Ще одну медаль розіграють у сноубор-кросі.

Дмитрий Майдан


114

Новости партнеров