Американці перемагають Росію в серії буллітів

У чоловічому хокеї пройшов перший матч між претендентами на медалі Олімпіади. Поки що в груповому турнірі.

Центральний матч дня в чоловічому хокейному турнірі пройшов у групі «А». На сочинському льду було жарко. Господарі Олімпіади зустрічалися зі збірною США. Льодовий палац «Большой» був заповнений вщерть. На матчі були присутні 12 тисяч глядачів. У тому числі президент Росії Володимир Путін і прем’єр-міністр Дмитро Медведєв. Господарі краще почали. У середині другого періоду вони зуміли відкрити рахунок. Павло Дацюк отримав передачу між двох захисників, прийняв м’яч на незручну руку і прокинув шайбу повз голкіпера американців.

Ближче до завершення періоду збірна Росії залишилася в меншості. 2 хвилини штрафу отримав Олександр Радулов. Зрівняв рахунок форвард американців Кем Фаулер. Уперед американці вийшли теж, граючи в більшості. Розіграш зайвого завершив Джо Павелскі.

Росія відповіла голом-красенем Павла Дацюка. Потім був точний удар Федора Тютіна. Але цей гол росіян не зарахували. Ворота збірної США в момент удару були трохи зміщені з місця. Гра перейшла в овертайм, який теж не виявив переможця. Серія буллітів тривала довго. У підсумку, вирішальний вихід один на один реалізував Ті Джей Оші. 3:2 — перемога американців. Вони вже в чвертьфіналі, а Росії завтра потрібно перегравати збірну Словаччини.