Швеція і Швейцарія виходять у півфінал жіночого хокейного турніру

Вилітають збірні Росії та Фінляндії. Боротьба за медалі Олімпіади продовжиться без них.

Жіночий хокей в Сочі виходить на фінішну пряму. Після матчів попереднього раунду починаються ігри плей-офф. Головні претенденти на золото: США і Канада вийшли в півфінал достроково. Іншим довелося долати сито чвертьфіналів. У першому матчі дня сталася сенсація. Збірна Швеції нав’язала боротьбу головним претенденткам на бронзу ігор. Фінки більше атакували, вийшли вперед. Але «Тре Крунур» зуміли переломити хід поєдинку в третьому періоді. Гра завершилася перемогою збірної Швеції з рахунком 4:2. За вихід у головний матч жіночого хокейного турніру шведки поборються з американками.

А в другому чвертьфіналі збірна Росії, за підтримки переповнених трибун льодового палацу «Шайба», не зуміла впоратися зі швейцарками. Пропустили росіянки в першому періоді. Гол на рахунку Штефаном Марті. Далі господині Олімпіади намагалися відігратися, але пропустили контратаку наприкінці гри. Лара Штальдер встановила підсумковий сет — 2:0. У півфіналі збірна Швейцарії 17 лютого зіграє з командою Канади.