Віктор Ан знову олімпійський чемпіон

До трьох золотих медалей Турина представник Росії в шорт-треку додав перемогу в Сочі.

Прогнозованої перемогою російського спортсмена Віктора Ана завершився турнір на дистанції 1000 метрів у шорт-треку. У цій дисципліні він підтвердив свій успіх 8-річної давності. Тоді в Турині Ан переміг тричі. В Італії він виступав за збірну Південної Кореї. Потім була серйозна травма коліна. Від лідера збірної відмовилися. У Ванкувер десятикратного чемпіона світу не взяли. У 2011 році його батько відправив лист електронною поштою до Федерації шорт-треку Росії. Там взяли спортсмена, дали йому російське громадянство, вилікували і включили до складу національної збірної. У Сочі Віктор Ан вже вигравав бронзу на дистанції 1500 метрів. Тепер він додав до неї золото на 1000 -метрівці. Срібло сьогодні дісталося ще одному росіянину Володимиру Григор’єву. Він, до речі, починав опановувати цим видом спорту на Україні. Третім фінішував голландець шаткують Кнегт.