У Європі священнослужителі різко засудили спірний закон щодо дитячої евтаназії

У Європі священнослужителі різко засудили спірний закон щодо дитячої евтаназії

Католицькі священнослужителі Європи виступили з різкою критикою спірного закону про евтаназію для неповнолітніх невиліковно хворих, який ухвалив напередодні парламент Бельгії. На їх думку, такий закон «руйнує основи будь-якого цивілізованого суспільства».

Про це повідомляє РИА Новости з посиланням на агентство KAI.

Так, на думку австрійського єпископа Клауса Кюнга, це «зловісний сигнал для Європи і всього світу».

У свою чергу глава єпископату Бельгії монсеньйор Андре Леонард відзначив, що даний закон «підриває солідарність усіх громадян зі страждаючими людьми».

«Зараз в Бельгії парадоксальним чином «громадянське право» не дозволяє неповнолітнім вийти заміж або купити будинок, але дозволяє їм вирішувати питання про життя і смерті», — підкреслив монсеньйор.

Нагадаємо, 13 лютого Бельгійський парламент після голосування в нижній палаті прийняв законопроект про евтаназію для неповнолітніх невиліковно хворих.

Відповідно до законопроекту, пацієнти можуть попросити про евтаназію в разі, якщо їх біль нестерпна і немає способів її полегшення, а їх хвороба, за прогнозами лікарів, призведе найближчим часом до летального результату. Це може бути схвалене лікуючим лікарем з письмової згоди батьків.

Раніше законопроект про дитячу евтаназії отримав підтримку верхньої палати — Сенату.

Як тільки його підпише король, через 10 днів після публікації в офіційному виданні, закон набуде чинності.

Ольга Бузыка


117

Новости партнеров