В інтерв’ю Янукович розповів Коротичу про перспективи розвитку України

В інтерв’ю Янукович розповів Коротичу про перспективи розвитку України

Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю журналісту і поету Віталію Коротичу розповів про причини, що перешкоджають укладенню угоди з ЄС, і про перспективи розвитку української держави. Трансляція інтерв’ю відбулася сьогодні 14 лютого на національних телеканалах.

 

Голова держави окреслив економічні чинники, які поставили б Україну «в кут», якщо угода була б підписана.

 

«В Європі є дотація, яка становить близько 30%, на різні товари по-різному. В Україні ця дотація набагато менша, десь на рівні 1,5%. Що станеться з українськими товарами? Вони будуть неконкурентоспроможними», — заявив президент.

 

За прогнозами експертів, угода могла б завдати шкоди галузі машинобудування і аграрного комплексу, оскільки значна частина продукції експортується в країни СНД. Крім того, за словами Віктора Януковича, військово-промисловий комплекс України також зазнав би втрат.

 

На питання Коротича, існує «формула» подальшого економічного і політико-суспільного розвитку України, Янукович відповів так: «Є велика кількість складових, які ведуть нас до успіху. І моя «формула» завжди відбудеться в тому, що, по-перше, необхідно бути послідовним. По-друге, необхідно бути відповідальним. І по-третє — залучати на цьому шляху однодумців. І завжди прагнути до успіху».

 

Крім того президент зазначив, що хоче зберегти державу, хоче відновити стабільний розвиток України.

 

«Мені однаково боляче, коли страждають люди і з одного, і з іншого боку. Цього не повинно бути, і тут ми повинні зробити все для того, щоб утриматися від радикалізму. Це моя мета. І все, що ми робимо, ми робимо заради того, щоб в країні встановився мир», — сказав Віктор Янукович.

 

Виктор Другоруб


111

Новости партнеров