Бондаренко: доповідачі однобоко спілкуються з українцями

Бондаренко: доповідачі однобоко спілкуються з українцями

Доповідачі ЗМІ висвітлюють лише зустрічі з учасниками Майдану. Посилань на те, що думають противники Майдану, майже нема. Про це сказала під час засідання парламентської асамблеї ОБСЄ народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко.

 

«Доповідачі в Україні посилаються на зустрічі з людьми на Майдані, а ось посилань на зустрічі з людьми, які його не підтримують — а таких мільйони — не прозвучало. Виходить, що у доповідачів немає повної та об’єктивної інформації», — сказала Бондаренко.

 

Сьогодні під час тринадцятої зимової зустрічі Парламентської Асамблеї ОБСЄ під час обговорення ситуації в Україні виступила громадська активістка і співачка Руслана.

 

Зустріч проходить у Відні. Там сьогодні обговорюють тему “Нинішня ситуація в Україні”, а напередодні обговорювалося питання «Зростання екстремізму, радикалізму та ксенофобії: виклики для регіону ОБСЄ». З теми захисту прав людини будуть розглянуті деякі випадки від представників країн-членів ОБСЄ, а саме Білорусі, Казахстану, Азербайджану, Туреччини.

 

Нагадаємо, раніше президент Парламентської Асамблеї ОБСЄ Ранко Кривокапич привітав скасування недемократичних законів в Україні, прийнятих 16 січня. Також він схвально висловився про рішення уряду М. Азарова піти у відставку. Р. Кривокапич закликав до миру і запобігання проявів насильства як з боку міліції, так і з боку мітингувальників.

 

У грудні ж ПА ОБСЄ висловлювала готовність служити посередником у діалозі з врегулювання ситуації в Україні, за умови, якщо парламентська більшість і опозиція захочуть цього. Про це Ранко Кривокапич зазначав під час Ради міністрів ОБСЄ, який проходив 5-6 грудня 2013 в Києві.

Ольга Бузыка


107

Новости партнеров