Білоруски завойовують золото і бронзу в індивідуальній гонці

Другу перемогу в Сочі здобула Дар’я Домрачева. Третє місце зайняла її співвітчизниця Надія Скардіно. Срібло дісталося Селені Гаспаріні зі Швейцарії.

Сьогодні на лижно-біатлонному комплексі «Лаура» пройшла жіноча індивідуальна гонка. Біатлоністки пробігли 15 кілометрів і 4 рази зайшли на стрільбище. Одна з лідерів світового біатлону Дар’я Домрачева виграла другу гонку Олімпіади поспіль. Спортсменка з Білорусії була нестримна. Навіть допустивши один промах, вона «привезла» найближчій переслідувачкі, яка була точна на вогневих рубежах, більше хвилини. Срібло дісталося швейцарці Селені Гаспарін. На 0 відстріляла ще одна представниця Білорусії Надія Скардіно. Їй дісталася бронза.
Без медалей залишилися фінка Кайса Мякяряйнен, норвежка Тура Бергер, чемпіонка Сочі в спринті Анастасія Кузьміна зі Словаччини, лідер збірної Росії Ольга Зайцева та Габріела Соукалова з Чехії. Повз подіуму виступили і українські біатлоністки. Краща з них Юлія Джима стала 7-й. Олена Підгрушая зайняла 8-е місце.