У Житомирській області знешкоджували «вибухівку», яку перевозили в автобусі Київ-Рівне

У Житомирській області знешкоджували «вибухівку», яку перевозили в автобусі Київ-Рівне

Увечері 13 лютого в міліцію Житомирської області надійшло повідомлення про те, що в пасажирському автобусі, який рухається за маршрутом Київ-Рівне, можливо перевозяться вибухові речовини і суміші.

Як повідомляє сектор зв’язків з громадськістю УМВС України в Житомирській області, автобус рухався по автодорозі Київ-Чоп. Після повідомлення про вибухівку, транспортний засіб був зупинений інспекторами ДАІ в селі Кочерове Радомишльського району. Водію та 19 пасажирам запропонували вийти з автобуса, щоб провести його обстеження.

Автобус доставили на спецмайданчик, де його обстежували вибухотехніки Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.

«У багажному відділенні автобуса була виявлена містка картонна коробка, яка, за словами пасажирів і водія, не належала жодному з них. Нічийну знахідку із застосуванням спецобладнання було транспортовано на безпечну відстань і оглянуто. Вибухових речовин і сумішей не виявлено», — йдеться в повідомленні міліції.

Через три години після зупинки автобус разом із пасажирами продовжив рух у напрямку Києва.

«Поширене (у ЗМІ — Ред.) повідомлення про блокування автобуса, конфлікт інспекторів з його пасажирами і виїзд до місця події, «відвоювання» транспортного засобу учасниками євромайдану є вигаданим і не відповідає дійсності», — йдеться в повідомленні.

Виктор Другоруб


82

Новости партнеров