Колонья виграв в Сочі друге золото

Після перемоги в скіатлоне, швейцарець швидше всіх пробіг 15 кілометрів класичним стилем.

Лижникам довелося змагатися в непростих погодних умовах. На трасі тепло. +13 — Це абсолютний рекорд за всю історію зимових Олімпіад. Спортсмени боролися не тільки з суперниками, але й з рихлим, мокрим снігом. У таких умовах в гонці на 15 кілометрів класичним стилем можна було чекати сюрпризів. Головний з них підніс Даріо Колонья. Чемпіона Сочі в скіатлоне не називали серед фаворитів цієї дистанції. Проте, швейцарський лижник пробіг 15 кілометрів швидше за всіх і завоював вже другу для себе золоту медаль російської Олімпіади. Срібло виграв Юхан Ульссон. Чемпіон Ванкувера в естафеті у складі збірної Швеції програв швейцарцю майже півхвилини. Його партнер по команді Даніель Річардссон прийшов до фінішу третім. Це перша лижна гонка в Сочі, за підсумками якої, на п’єдесталі не знайшлося місця норвезьким лижникам.

Українець Олексій Красовський зайняв 70-е місце. Колонья виграв у нього близько 4 хвилин.