У Харкові почали підготовку до будівництва метро до станції «Одеська»

У Харкові почали підготовку до будівництва метро до станції «Одеська»

«Харківметропроект» розробив проектну документацію будівництва третьої лінії харківського метро від станції «Метробудівників ім. Ващенка» до станції«Одеська». Про це повідомив заступник директора Департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міськради Анатолій Кравчук. За його словами, проект пройшов державну будівельну експертизу та затвердження в Кабміні. Основним кредитором будівництва буде Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР). Наявність готової затвердженої проектної документації – одна з умов кредитування. Як зазначив Кравчук, будівництво Олексіївської лінії в бік аеропорту планується почати після отримання кредиту.

За даними Кравчука, вартість розробки проекту і підготовчих робіт – 110 тис. грн. Їх планується виділити з міського бюджету на найближчій сесії. Після того, як буде завершено будівництво ст. «Перемога» на Олексіївській лінії, і після того, як буде отриманий кредит, розпочнеться будівництво третьої лінії метро. Буде оголошено відкритий конкурс на визначення генерального підрядника будівництва. У ньому буде брати участь харківський «Тоннельстрой», який зараз будує метро в Харкові. Крім того, потенційним учасником конкурсу є «Київметробуд», у якого є вільні виробничі потужності.

Як зазначив Кравчук, на будівництво третьої лінії вперше в Харкові буде застосовуватися тунельний прохідницький комплекс роторного типу. Скільки їх буде працювати (один або два) і хто поставить цю техніку, вирішуватиме генеральний підрядник. «Прохідницький комплекс можна купити, взяти в оренду або запросити бригади субпідрядників з Києва, Москви, Японії або Туреччини», – зазначив Кравчук.

За його словами, швидкість проходки роторного комплексу становить 10 метрів на добу. «Відстань між станціями «Метробудівників» і« Одеська» становить близько 3,5 км. Таким чином, на проходку двох тунелів (для руху поїздів туди і назад) одному комплексу знадобиться близько 2 років. Але їх може бути і декілька, і робота буде зроблена швидше», – зазначив Кравчук.

25 грудня 2013 р. була створена група управління інвестиційним проектом «Продовження третьої лінії метрополітену Харкова». Цим рішенням потенційним бенефіціаром проекту затверджено КП «Харківський метрополітен». Координатором призначений заступник міського голови Ігор Терехов. Вартість проекту – 3,27 млрд.грн. Проект передбачає будівництво метро за рахунок КП «Харківський метрополітен» – 148,8 млн.грн., бюджету Харкова – 18,9 млн.грн., кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку – 1,55 млрд.грн. і кредиту Європейського інвестиційного банку – 1,55 млрд.грн. Проектом передбачається будівництво станцій метро «Державінська» й «Одеська», а також закупівля 60 вагонів. Зараз у Харкові будують станцію метро «Перемога».

Виктор Другоруб


119

Новости партнеров