Сьогодні сподіваємося на медаль в біатлоні і чекаємо сенсації від фрістайлісток

Сьогодні сподіваємося на медаль в біатлоні і чекаємо сенсації від фрістайлісток

14 лютого українські спортсмени змагатимуться у лижних гонках, фристайлі, біатлон і фігурному катанні.

Першим на старт вийде лижник Олексій Красовський. Він візьме участь у гонці на 15 км класичним стилем. На медаль сподіватися не варто, але потрапити до тридцятки найсильніших наш спортсмен може. Гонка розпочнеться о 12:00.

О 15:45 в боротьбу вступлять українські фрійсталісткі. У Сочі почнеться акробатика. Тут сподіваємося на лідера нашої команди Надію Діденко. На чемпіонаті світу в березні минулого року вона була 9-й. В активі українки є срібна медаль, завойована на етапі Кубка світу в 2013. Окрім неї в Сочі Україну представлятимуть ще 3 спортсменки: Ольга Полюк, Анастасія Новосад та Надія Мохнатская.

На 15 хвилин пізніше змагань з фрістайлу почнеться жіноча індивідуальна гонка в біатлоні. Спортсменки змагатимуться на дистанції 15 км з 4 вогневими рубежами. Українки будуть серед пертенденток на медалі. Вболіваємо за сестер Віту і Валю Семеренко, Олену Підгрушну і Юлію Джиму.

Нарешті, в 17:00 почнеться довільна програма у чоловіків в одиночному фігурному катанні. Тут виступить наш Яків Годорожа. Після першого дня змагань він йде на 21-му місці і на медалі Олімпіади не претендує. Прокат вільної програми для українця вже великий успіх.

Дмитрий Майдан


146

Новости партнеров