Янукович доручив Кабміну затвердити план заходів до 60-річчя приєднання Криму до складу України

Янукович доручив Кабміну затвердити план заходів до 60-річчя приєднання Криму до складу України

Президент України Віктор Янукович дав розпорядження Кабінету міністрів України розробити та затвердити план заходів до святкування 60-ї річниці приєднання Криму до складу України.

 

Це зафіксовано указом Президента України №73/2014: «Враховуючи історичне і політичне значення входження Криму до складу України, з метою консолідації українського суспільства постановлюю Кабінету міністрів України спільно з Радою міністрів АР Крим та за участю Національної академії наук України невідкладно розробити і затвердити план заходів святкування у 2014 р. 60-річної річниці входження Криму до складу України».

 

У зв’язку з указом в Автономній Республіці Крим будуть організовані урочистості з нагоди цієї пам’ятної дати. У навчальних закладах та закладах культури відбудуться наукові конференції і круглі столи, тематичні документальні та художні виставки. Будуть презентовані наукові праці, збірники документів і матеріалів про події, пов’язані з входженням Криму до складу України.

 

Головним «подарунком» на честь знаменної дати стане карбування ювілейної монети, яку введуть у використання у встановленому порядку.

 

Вирішувати питання про фінансування проведення заходів доручено Кабміну. До організації святкування президент залучив Міністерство закордонних справ, яке забезпечить проведення закордонними дипломатичними установами України в 2014 р. заходів, присвячених 60-річчю входження Криму до складу України.

 

ЗМІ будуть брати участь у висвітленні 60-річчя входження Криму до складу України шляхом тематичних радіо — і телепередач.

Ольга Бузыка


97

Новости партнеров