Група «Першого грудня» з метою врегулювання ситуації в Україні представить акт Свободи

Група «Першого грудня» з метою врегулювання ситуації в Україні представить акт Свободи

Акт Свободи, який ініціативна група «Першого грудня» збирається представити 14 лютого, має конкретні пропозиції, як врегулювати кризову ситуацію, відновити справедливість і визначити подальший план політичний дій. Після презентації документ передадуть на розгляд спікеру Верховної Ради Володимиру Рибаку.

 

«Цей документ містить такі фундаментальні і взаємопов’язані елементи, як план політичного врегулювання, принципи роботи Уряду народної довіри, механізми стримувань і противаг, конкретні заходи по відновленню довіри і справедливості, завдання перетворень, а також передбачає появу якісно нового способу і механізму громадського контролю за діями влади, вираженого представницьким органом Народної Радою.

 

Акт дає реальний шлях виходу з кризи і вперше балансує політичну і громадську складові врегулювання, пропонуючи стратегічне рішення. Документ є проектом конституційного та суспільного угоди, що регулює відносини в нашій державі до появи нової редакції Основного Закону, і ми закликаємо Верховну Раду України розглянути і прийняти Національний акт Свободи», — так характеризують документ ініціативна група.

 

Організація утворена громадськими діячами і представниками трьох українських церков, — Української Православної церкви Московського патріархату, Української греко-католицької та православної церкви Київського патріархату – які пропагують принципи консолідації українського народу. Серед членів групи такі видатні особистості, як В’ячеслав Брюховецький, Богдан Гаврилишин, Володимир Горбулін, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба та інші.

Виктор Другоруб


105

Новости партнеров