Мартен Фуркад — дворазовий чемпіон Сочі

Слідом за переслідуванням, лідер сезону в загальному заліку Кубка світу виграє олімпійську індивідуальну гонку.

У Сочі пройшла найскладніша біатлонна гонка — індивідуальна. Спортсмени пробігли на лижах 20 кілометрів і по 4 рази зайшли на вогневі рубежі. Штрафних кіл тут не було. За кожен промах до часу біатлоністів додавали хвилину. Переміг французький спортсмен Мартен Фуркад. Чемпіону Сочі в переслідуванні виграти індивідуальну гонку не завадив промах, допущений на другому вогневому рубежі у стрільбі стоячи. Фуркад завоював друге золото Олімпіади-2014. Срібло виграв німець Ерік Лессер. Він був точний у стрільбі, але програв на фініші чемпіону більше 12 хвилин.
Першим на трасу пішов росіянин Євген Гаранич. Він промазав один раз на другому вогневому рубежі. Довго його час було орієнтиром для інших спортсменів. У підсумку росіянин виграв бронзу. Так він зробив собі подарунок на день народження. Сьогодні Євгену Гаранічеву виповнилося 26 років.
Сергій Семенов посів 9- е місце, програвши переможцю хвилину 36 секунд. Це кращий результат серед українських біатлоністів.