У Криму «Стоп майдан» розпочав збір підписів проти екстремізму і за стабільність

У Криму «Стоп майдан» розпочав збір підписів проти екстремізму і за стабільність

У Криму стартувала акція по збору підписів проти екстремізму і насильства, а також за стабільність і порядок в країні. Акцію проводить Всекримські неполітичне об’єднання «Стоп майдан».

Як зазначив один з активістів об’єднання Микола Філіппов, всі небайдужі кримчани можуть поставити свій підпис під вимогою до Президента України Віктору Януковичу і керівництву опозиції із закликом зупинити ескалацію насильства, відновити порядок і стабілізувати суспільно-політичну ситуацію в країні.

Акція проходитиме в усіх містах і районах автономії. Підписи збиратимуть активісти руху та волонтери за місцем проживання.

«Сьогодні влада повинна почути тих людей, які не підтримують майдан. Ці люди зранку йдуть на роботу, ввечері з неї повертаються, забирають дітей з дитячих садів і шкіл, вони не можуть щодня збиратися на площах і показувати, скільки їх. Ми впевнені, що десятки і сотні підписів, які нам вдасться зібрати, зможуть допомогти у прийнятті рішення нашим депутатам і органам влади», — сказав ще один активіст «​​Стоп майдану» Валерій Іванов.

Виктор Другоруб


93

Новости партнеров