Завдяки «Беркуту» в нашій країні не сталося громадянської війни – Добкін

Завдяки «Беркуту» в нашій країні не сталося громадянської війни – Добкін

Голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін вважає, що дії бійців спецпідрозділу «Беркут» допомогли уникнути громадянської війни в Україні. Про це харківський губернатор сказав, звертаючись до матерів і дружинам міліціонерів харківського «Беркуту».

«Ваші сини і чоловіки зробили те, чого не змогли б зробити кращі фахівці в області піару. Вони повернули повагу до міліції. 1 лютого, коли в Палаці спорту зібралися представники 20 регіонів України, виступав ветеран правоохоронних органів, який завершив свій виступ словами про те, що справжні герої сьогодні в Києві, та їм треба побажати стійкості та мужності. Шість тисяч людей встали, аплодували стоячи і скандували «Молодці!». Завдяки «Беркуту» в нашій країні не сталося громадянської війни. Ми абсолютно не сумніваємося, що наші хлопці могли за 5 хвилин розігнати «майдан», але їх стійкість, мужність і витримка допомагають врятувати людські життя. Крім відваги, яка властива всім чоловікам, вони проявили серйозну громадянську позицію. Все пройде, але честь залишиться», – зазначив Добкін.

Голова ХОДА додав, що надалі буде піднімати питання про присвоєння статусу учасника бойових дій тим співробітникам правоохоронних органів, які брали участь у захисті державних будівель і споруд у Києві та інших містах України.

Ольга Бузыка


108

Новости партнеров