Юстина Ковальчик виграє лижну гонку зі зламаною ногою

Перелом стопи у неї діагностували після першої гонки в Сочі. Польська спортсменка вирішила продовжити боротьбу за медалі Олімпіади. Сьогодні вона виграла на дистанції 10 кілометрів класичним стилем.

У найближчій переслідувачки Юстина Ковальчик виграла більше 18 секунд. Польській лижниці не завадила навіть серйозна травма. Її вона отримала ще до Олімпіади. У Польщі Юстині поставили неправильний діагноз. Уже в Сочі рентген показав перелом стопи. Ковальчик залишилася на Олімпіаді і взяла золото ігор. Другою фінішувала шведка Шарлотта Калла. Бронза у норвежки Терези Йохауг.

Українські лижниці в боротьбі за медалі не брали участь. Валентина Шевченко фінішувала 24-й, програвши Ковальчик майже дві з половиною хвилини. Тетяна Антипенко стала 30-й, Катерина Григоренко 48-й, а Марина Лісогор зайняла 57-е місце.