У Молдову та Словаччину — поїздом. Спрощено процедуру перетину кордону

У Молдову та Словаччину — поїздом. Спрощено процедуру перетину кордону

В Україні спрощується перетин транзитними поїздами молдовського кордону. Про це повідомляє прес-служба українського віце-прем’єра Олександра Вілкула.

За інформацією прес-служби, 12 лютого Кабміном прийнято розпорядження «Про подання на ратифікацію Верховною Радою України Протоколу про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Молдова про діяльність залізничного транспорту». Згідно з положеннями Протоколу, передбачено поліпшити умови залізничних перевезень, спростити перетин поїздами українсько-молдовського кордону.

Крім того, прийнято розпорядження «Про підписання українсько-словацької Угоди про внесення змін і доповнень до Угоди між Урядом України та Урядом Словацької Республіки про залізничне сполучення через державний кордон». Між Україною та Словаччиною буде спрощено процедуру перетину залізничниками обох країн державного кордону під час виконання службових обов’язків.

«Уряд системно працює з тим, щоб українські транспортні коридори були конкурентоспроможними і привабливими як для тих, хто подорожує до Європи чи до країн СНД і далі на Схід, так і для транспортних компаній, які будуть зацікавлені у збільшенні вантажопотоків саме через українські залізниці, порти і автодороги, — сказав Вілкул. — Угоди з Молдовою та Словаччиною, які значно спрощують процедури перетину кордонів залізничним транспортом, дозволять зробити перевезення пасажирів і вантажів значно більш зручними та комфортними».

Дмитрий Майдан


86

Новости партнеров